Greitosios paskolos ir kreditai internete

Greitasios paskolos internete – Jau ne vienus metus metus gerai žinoma paslauga. Tiesą sakant, labai džiugu, jog tokia paslauga atsirado ir verslūs žmonės idėją realizavo. Jaučiu savotišką pareigą pristatyti šią naujovę ir pašnekėti apie ją plačiau. Taigi, kas iš viso yra tas greitasis kreditas?

euraiTam, kad lengviau susidaryti bendrą vaizdą, štai jums tipinis pavyzdys: Jonui atsirado neplanuotų išlaidų, o pinigų šiuo metu jis neturi. Jonas tokiu atveju keliauja į www.greitesniskreditas.lt interneto puslapį ir iš jame pateikiamų kreditorių sąrašo pasirenka jam priimtiniausia. Minėtoje interneto svetainėje labai paprasta gaudytis, nes iškarto matote kiek kokia bendrovė skolina, ar pirma paskola nemokama ir taip toliau.

Kodėl smulkiosios paskolos internete taip greitai išpopuliarėjo? Tai klausimas į kurį atsakyti galima labai lengvai. Dažnai jaunimui, artėjant išeiginėms dienoms, pritrūksta lėšų, pramogoms ar kelionėms. Prašyti pinigų pas tėvus dažnai yra blogo tono ženklas, todėl paskolos internetu itin patrauklios jaunimui. Žinant, kad daugybė kreditorių pirmą kartą skolina nemokamai – tai tikrai logiškas sprendimas. Priešingai vyraujančiai nuomonei, smulkieji kreditai internetu nėra suteikiami visiems be išimties. Kredito bendrovės kruopščiai tikrina kiekvieną žmogų, jo gaunamas pajamas ir turimus, pradelstus finansinius įsipareigojimus.

Be visų kitų, aukščiau išvardintų argumentų galima teikti ir tai, prie greitų kreditų internete populiarumo prisidėjo ir emigracija. Ne paslaptis, kad dauguma besiruošiančių emigruoti žmonių nėra sukaupia jokių santaupų, todėl prieš emigruojant kreipiasi dėl kredito. Už gautus pinigus ne tik perkami lėktuvų bilietai, bet ir tikimasi pragyventi bent kelias pirmas savaites iki darbo užmokesčio gavimo.

Vienaip ar kitai, reikia objektyviai įvertinti visas aplinkybes. Čia visų pirma kalbame apie paskolos grąžinimą, nes neretai į tai žiūrima pro pirštus. Vėliau tokiems neatsakingiems žmonėms tenka verkti “krokodilo ašaromis” ir kaltinti visus aplinkui, nes kreditas pabrango kelis kartus. Jei su pinigai elgsitės atsakingai ir laiku grąžinsite kreditorius bus jūsų draugas, o ne priešas.

Taigi, viską apibendrinant, galima drąsiai teigti, jog iš tiesų greitos paskolos internete – puiki galimybė operatyviai rasti trumpalaikį sprendimą.

Prie aukščiau išdėstytu teiginių, būtų galima  dar pridėti ir tai, jog smulkiosios paskolos puikiai tinka ir verslo ar individualios veiklos finansavimui. Geriausias būdas detaliau susižinti su greituoju kreditu yra jo gavimas! Šiuo metu yra itin palankus metas skolintis, nes kreditas nieko nekainuoja. Bet savo ruožtu noriu priminti, kad nežiūrėtumėte į greitos paskolos grąžinimą pro pirštus, nes tai vėliau gali labai brangiai kainuoti.

Pervertinus savo galimybes – didelės problemos

Kuomet skolinamasi be racionalaus grąžinimo plano. Kuomet į paskolą žiūrimą pro pirštus ar nepaisoma visų įsipareigojimų ar tikimasi, jog iš kažkur pinigų atsiras – galimos rimtos problemos. Dažnai dėl problemų kaltinamos paskolų bendrovės ar bankai, pikti žodžiai lekia ir valdžios kryptimi, tačiau iš tiesų beveik visuomet kalti patys žmonės, kurie skolinasi visai negalvodami ar savo pajamas paskirto netinkamai, tai yra, pirmiau pramogos, o vėliau įsipareigojimai. Tokios klaidos gali labai skaudžiai atsiliepti, ypač jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių sumažėja pajamos, net ir nežymiai.

Atsakingas skolinimasis yra vienas kapitalistinės socialinės sistemos variklių. Skolinti pinigai įsilieją į bendrą šalies ekonomiką, perkama daugiau prekių ir paslaugų, taip sukant niekada nepavargstanti ekonomikos ratą. Visiems siūlome skolintis atidžiai vertinant savo galimybes, tačiau pernelyg nebijant įsipareigoti bankams ar kitoms kreditų įstaigoms, nes paskola – normalus išsivysčiusios finansinės visuomenės procesas. Per paskutinius keturis metus (nuo finansinės krizės pabaigos) į skolinimasi dauguma lietuvių pradėjo žiūrėti itin atsakingai. Gal net per daug atsakingai.

Pinigų trūkumas

Nuo 2016.02.01 buvo itin apribotas smulkusis kreditavimas. Lietuvos banko nurodymu šiai dienai smulkieji vartojimo kreditai yra teikiami tik itin detaliai įvertinus prašančio asmens finansines galimybes. Tiesa sakant dauguma ekspertų tvirtina, kad šiuo metu gauti greitą kreditą Lietuvoje yra sudetingiau nei bet kur kitur visame pasaulyje. Ir nors įvairūs smulkių paskolų ribojimai yra beveik visose šalyse – Lietuvoje jos itin griežtos. Paradoksalu tai, kad dažniausiai pažeidžiami kreditavo įstatymai yra tuomet kai patys kredito prašytojai meluoja savo anketinius duomenis. Kreditoriai pasitikėdami, kad žmogus nurodė tikras savo finansines galimybes suteikdavo paskolą, o pasekoje buvo už tai baudžiami Lietuvos Banko.

Negalima nepaminėti ir kitos medalio pusės. Neatsakingas skolinimasisi išties ne vienam lietuviui pridarė daugybę problemų. Paimtos paskolos, o tiksliau nesugebėjimas jų laiku grąžinti, išaugo į netesybas, antstolių darbo įkainius, teismo išlaidas ir t.t. Kas pasekoje neretai kelis kartus padidina grąžintiną sumą (tuo atveju jei buvo imamas smulkusis vartojimo kreditas iki kelių šimtų eurų). Baigiant galime konstatuoti, kad skolintis tikrai apsimoka, bet tik tuo atveju jei visos šalys tinkamai ir skaidraiai vygdo savo įsipareigojimus.

Paskolos verslo pradžiai

Jeigu Jus nuolat žavi Jūsų aplinkoje savo verslą ar individualią veiklą pradėjusių žmonių sėkmė, Jums taip pat reikėtų tai pamėginti. Dažniausiai kliūtys būna dvi: idėjų stoka ir per maži finansai, kurie galėtų būti skirti verslo pradžiai. Paskolų ir kreditų rinką apžvelgianti svetainė paskolose.lt primena, kad tiek vieną, tiek kitą galima išspręsti.

Paskola sėkmingam versluiIdėjų trūkumas sprendžiamas kiek sunkiau ir labai priklauso individualiai nuo kiekvieno žmogaus. Jei verslą kurti planuojate ne vienas, o, pavyzdžiui, su savo šeimos nariais, pabandykite surengti diskusijas, minčių audras. Jų metu gimsta įvairios, kartais net genialios idėjos. Tuo tarpu jei kursite verslą vieni, pasidomėkite, ko šiuo metu trūksta, kas galėtų būti adaptuojama iš užsienio idėjų.

Kilus idėjoms kyla kita problema – finansai. Geriausias būdas neturint pinigų pradėti verslą – kreiptis dėl paskolos. Paskolos verslo pradžiai yra labai svarbus ir daug galimybių suteikiantis dalykas, kadangi leidžia be didesnių uždelsimų imtis savo verslo idėjos. Žinoma, paskolą gauti nėra labai lengva, tam reikia įdėti šiek tiek darbo, pastangų ir pačiam apgalvoti, ar imtumėtės finansuoti tokią idėją, jei turėtumėte laisvų pinigų.

Taigi, jei idėja tikrai verta finansavimo, verslo planas jau parašytas ir Jūs planuojate jo laikytis bei tikite, kad Jūsų idėja bus pelninga – metas belstis į kredito įstaigų duris. Paskolas suteikia tiek bankai, tiek įvairios kitos kredito įstaigos, tarp kurių unijos, verslo finansavimo fondai ir kitos. Kiekviena įstaiga turi savitus vertinimo kriterijus, sąlygas, todėl kiekvieną kartą būtina atidžiai stebėti sutarties sąlygas, įsigilinti į jas. Taip pat gali tekti kiekvieną kartą įrodinėti savo idėjos unikalumą, naudingumą ir atsiperkamumą.

Gavę paskolą savo idėjos vystymui imkitės darbų kuo greičiau. Laikas nėra Jūsų kompanionas, kadangi paskolos palūkanos kiekvieną dieną padidina Jūsų grąžinamą sumą, tad turėtumėte būti suinteresuoti paskolą grąžinti kaip įmanoma anksčiau, o to tikrai nepadarysite, jei nesiimsite savo idėjos įgyvendinimo nedelsiant. Žinoma, nereikia stačia galva nerti į darbus tą pačią dieną kai tik gavote paskolą. Taip pat nevertėtų dirbti be perstojo, neatsipučiant – labai greitai pervargsite ir Jūsų darbas taps visiškai neproduktyvus. Be abejo, gali būti ir kitaip, tačiau statistinė dauguma sėkmės istorijų parodo, kad persidirbimas daro neigiamą įtaką darbų kokybei ir verslo sėkmei.

Jei verslas seksis, jo plėtros ar didesnių investicijų į jį artimiausiu metu neplanuosite – grąžinkite paskolą anksčiau laiko. Tai pagerins Jūsų įmonės kredito reitingą, suteiks galimybę ateityje skolintis lengviau. Be to, į Jus su didesniu pasitikėjimu žiūrės ir parneriai, tiekėjai ar net stambesni klientai. Tad toks manevras gali būti puikus indėlis į geresnę savo verslo ateitį.

Nusprendus plėsti savo verslą, performuoti individualią veiklą į solidžiau atrodančią bendrovę taip pat reikia nemažai lėšų. Jei savų lėšų nepakanka, verta ir vėl pagalvoti apie paskolos prašymą. Plėtrai dažnu atveju, jei tik verslas vykdomas sėkmingai, paskolą gauti yra lengviau nei naujam, tik planuojamam verslui. Tačiau šiuo atveju reikės pateikti ne tik verslo idėją, planus, bet ir parodyti finansines ataskaitas, galite būti paprašyti pateikti ir ilgalaikes sutartis su klientais, kaip įrodymą, kad Jūsų verslas klesti. Žinoma, tik tuo atveju jei Jūsų verslo modelis leidžia sudaryti ilgalaikes sutartis, o nėra orientuotas į smulkius, pavienius pirkėjus.

Verslo kūrimas ir plėtra su paskolomis yra siejami labai glaudžiai. Net didžiulės pasaulinio lygio kompanijos kreipiasi į bankus dėl paskolų, kadangi savo lėšas įprastai yra investavę į verslo plėtrą, produktų ir paslaugų kūrimą bei vystymą.

 

Paskolos internetu

Krizes metu išpopuliarėjo paskolos internetu, tai greitas būdas gauti pinigų. Gale mėnesio prireikė pinigų, draugai artimieji neturi atliekamų, dabar jau įprasta kreiptis į tokias įmones. Gerai išreklamuotos internete, televizijoje ir spaudoje tikrai būtų sunku surasti nors vieną žmogų nieko negirdėjusi apie paskolas internetu.

Norint paimti paskolą internetu jums prireiks apie penkiolikos minučių, čia jau su registracija, paraiškos pateikimu ir sprendimo priėmimu. Paskola išduodama dažniausiai mėnesiui iki kelių tūkstančių litų. Tačiau po truputi atsiranda įmonių kurios suteikia ilgalaikes paskolas internetu, šiuo metu galima rasti įmonę kuri siūlo ir 50 000 litų, 60-čiai mėnesių.

Jeigu jus domina trumpalaikė paskola mėnesiui iki keliu tūkstančių litų, tai ją gali paimti be vargo bet kas. Kai kuriuose įmonėse būtinai reikia nurodyti darbo vietą ir šią informacija patikrina, o kituose šis punktas pridėtas dėl vaizdo, nes to reikalauja Lietuvos bankas. Taip pat kaip ir uždraudė terminą paskolos bedarbiams vartoti reklamose, svetainėse ir panašiai. Paskolos internetu negalėtu paimti tik nepilnametis asmuo.

Ko reikia norint paimti paskola internetu turėti banko sąskaita būti pilnamečiu (dažniausiai bent dvidešimt vienerių), pačių patogumui internetinę bankininkystę, nes reikės patvirtinti registraciją.  Registracijos patvirtinimui reikės pervesti į išsirinktos įmonės sąskaitą 0.1 ct kai kuriuose daugiau. Ir kad nereikėtų pėdinti dėl vieno cento į banką tai puikiai pravers internetinė bankininkystė.

Tarptautinės paskolos

Kodėl, Lietuvoje yra pastebima skandinaviškų bankų plėtra, o tuo tarpu Lietuviško kapitalo bankai nesugeba atsigauti po krizės. Net gi, eiliniai Lietuvos įmonei yra labiau verta skolintis pinigus iš banko esančio Vokietijoje. Tuo tarpu vienintelis stabilus Lietuviško kapitalo bankas lieka – Šiaulių bankas. Tačiau, kam pasaulio ekonomikos principai yra per daug sudėtingi, galima pamėginti pažaisti su Valiutų rinka. Ypač kai pritrūksta pinigų. Jei mėgstate momentinę loteriją ir negalite pakęsti laukimo, esate nekantrūs, jums čia labai patiks, mat valiutų kursai kinta beveik kiekvieną sekundę, tad drąsiai galite sekti visus pokyčius realiu laiku. Vis gi, be minimalaus suvokimo apie ekonomiką, geriau neverta eiti į šią rinką. Galų gale, apie forex labai daug informacijos galite rasti internete.

Vis gi, jei jus žavi skaičiai ir susidomėjote tuo, kas yra tarptautinės paskolos ir forex rinka, siūlau keletą patarimų prieš pradedant prekiauti: Turėkite omenyje, kad emocijos niekada jūsų neišgelbės, tad susikurkite veikos planą ir vadovaukitės juo, neleiskite emocijoms užvaldyti Jūsų, nes galite skaudžiai nukentėti. Analizuokite save, stebėkite kur darote klaidas. Visada susidėliokite kiek pinigų galite leisti į rinką ir neviršykite savo kredito limito.. Kai esate Forex, ten ir likite, kitaip sakant, nekalbėkite telefonu be reikalo, nenaršykite socialinių tinklų, o geriausia, atitrūkite nuo pasaulio. Ši rinka turi apsaugos priemones, atminkite, jog ne veltui, tad naudokitės jomis. Supraskite, jog naujienų tarnybos ne visada atskleidžia tikrą informaciją, ypač suvokiant tai, kaip puikiai dirba užsienio šalių viešųjų ryšių tarnybos. Forex, gali suteikti labai daug naudos, tik reikia mokytis iš savo klaidų ir vieną dieną, galite tapti milijonieriumi.