WizzAir tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus: ką reikia žinoti, jog skrydis būtų sėkmingas

Atsibodo leisti atostogas miesto „džiunglėse“ ar mylimame, tačiau pabosti spėjusiame Lietuvos pajūryje? Metas „pakelti sparnus!“ Kelionėms lėktuvu šiuo metu yra labai palankus metas – WizzAir tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus atveria daug galimybių.

Kiekvienas dažnai skraidantis žmogus žino, kiek daug nepatogumų sukuria skrydžiai su persėdimais. Todėl visuomet rekomenduojama rinktis tiesioginius skrydžius į galutinį jūsų kelionės punktą. WizzAir siūlomi tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Londoną yra bene viena populiariausių krypčių Lietuvoje. Ir nors tai ne vienintelė aviabendrovė siūlanti skrydžius šia kryptimi, bet tikrai viena iš populiariausių.

WizzAir – viena iš dviejų Lietuvoje veiklą vykdančių bendrovių, galinti klientams pasiūlyti lėktuvų bilietų įvairioms kryptimis už itin nedideles kainas. Tiesa, reikia turėti galvoje, jog skrydžių kainos – kintantis skaičius: vieną dieną kaina dydžiu gali atbaidyti, o tuo tarpu rytoj – tapti net kelis kartus mažesnė. „Užkietėję“ keliautojai žino, jog geriausios kainos paieškai reikia skirti pakankamai laiko ir reguliariai sekti kainų pokyčius.

Lietuvos gyventojams palankus ir tas faktas, jog WizzAir tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus apima bene pačias populiariausias kelionių kryptis – Didžioji Britanija, Airija, Ispanija, Italija, Kipras, Izraelis, Norvegija, Švedija, Olandija, Prancūzija, Islandija, Vokietija, Gruzija, Ukraina. Į minėtas šalis tautiečiai keliauja tiek pailsėti, tiek ir darbo reikalais, o ir pastarųjų išsiilgę artimieji gali bet kada nuvykti jų aplankyti. Tiesioginiai skrydžiai sutaupo daug laiko ir yra neabejotinai patogūs – taške A į lėktuvą įsėdi, taške B – išlipi. Nereikia sukti galvą dėl laukiančių persėdimų: ar suspėsi, ar rasi reikiamus vartus, ar nekils problemų dėl bagažo ir panašiai.

Skrendant su konkrečia skrydžių bendrove, būtina iš anksto susipažinti su pastarosios nustatytomis skrydžio taisyklėmis ir reikalavimais. WizzAir tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus kainuoja mažiau nei daugumos kitų bendrovių siūlomi, tad, natūralu, gali būti taikomi tam tikri apribojimai. Būtina atkreipti dėmesį į:

  • kiek vienetų, kokio dydžio ir svorio nemokamas rankinis bagažas gali būti pasiimamas į saloną;
  • kiek vienetų, kokio svorio ir kokiais būdais gali būti užregistruojamas bagažas;
  • kokie daiktai draudžiami vežtis rankiniame, kokie – registruotame bagaže;
  • kokiu būdu užsakomi skrydžio bilietai;
  • kokios yra skrydžio užsakymo detalių keitimo ir bilietų grąžinimo sąlygos;
  • kokis kūdikių ir vaikų kelionės apmokėjimo sąlygos ir kainos;
  • kokie dokumentai reikalingi skrydžiui;
  • kaip atliekama registracija skrydžiui.

Susipažinimasis su minėtomis taisyklėmis ir pastarųjų laikymasis garantuoja sėkmingą kelionės pradžią.

Kalėdinės siuntos į Angliją

DovanaArtėjant Šventųjų Kalėdų sezonui, daugeliui lietuvių kyla klausimas, kaip nusiųsti dovanas giminaičiams gyvenantiems kitose Europos Sąjungos valstybėse. Kaip žinia daugiausiai lietuvių šiuo metu yra emigravę į Angliją bei Airiją. Taigi natūralu kad populiariausios yra siuntos į Angliją, Airiją ar Škotiją (kitaip tariant į Jungtinę Karalystę).

Priklausomai nuo planuojamos dovanos, siuntos gali būti siunčiamos Lietuvos pašto skyriuose ar norint, kad siuntinys adresatą pasiektų greičiau – rinktis privačius vežėjus. Jei siunčiate tik kaklaraištį ar kokį kitą niekutį, tikrai pakaks Lietuvos pašto. Ten už kaklaraiščio siuntimą į Angliją sumokėsite vos kelioliką litų. Pigus siuntinys yra todėl, kad tokie maži ir lengvi siuntiniai yra siunčiami kaip laiškai (jie telpa į pašto dėžutę). Kitas dažnai siunčiamas ir tikram vyrui ne mažiau nei kaklaraištis reikalingas aksesuaro akcentas yra vyriškos marškinių sąsagos. Reikia paminėti, kad sąsagos gali būti ir visai ne pigios, nes šis aksesuaras yra gaminamas ir iš tauriųjų metalų. Tai yra tikras juvelyrikos gaminys, kurių galima rasti ir įvairios juvelyrinių prekių parduotuvėse.

Kiekvienas vyras bus maloniai nustebintas gavęs panašią dovaną. Todėl nieko keisto, kad kaklaraiščiai ir sąsagos yra vienos iš populiariausių dovanų vyrams. Šios dovanos yra dalinamos ne tik per kalėdas, bet ir per kitas vyriškas šventes (gimtadienius, tėvo dieną ir panašiai).

Dideli siuntiniai

Ne visi žmonės apsiriboje tokiais mažais siuntiniais ir giminaičiams ar draugams į Angliją nori nusiųsti ką nors rimtesnio. Tokiu atveju geriausia rinkti privačius vežėjus. Nedideliai mikro autobusais siuntinius ir žmonius į Jungtinę karalystę vežantys verslininkai mielai priims Jūsų siuntinį. Nedidelę dėžutė kainuos panašiai kaip laiško siuntimas. Dažniausiai siuntinius į Jungtinę karalystę vežantys asmenys juos pristato iki pat durų. Tai yra itin patogu ir gavėjui ir siuntėjui, kuris gali džiaugtis operatyviai pristatyta dovana.

Itin populiaru į Angliją yra siųsti ir įvairius mėsos gaminius. Paštas neretai atsisako priimti tokius siuntinius, o jei pavyksta jie keliaus savaitę ar net ilgiau. Smulkieji vežėjai kulinarius gaminius pristato vos per 48 valandas. Tai reiškia, kad Jūsų mylimi žmonės vos po dviej dienų nuo siuntos išsiuntimo jau galės mėgautis gimtinę primenančiais produktais. Apibendrinant galim teigti, kad smulkius siuntinius, tokius kaip kaklaraičiai ar sąsagos verčiau siųsti per Lietuvos paštą, tuo tarpu didesnių siuntinių pristatymui patartina rinktis privačius, smulkuosius vežėjus.