WizzAir tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus: ką reikia žinoti, jog skrydis būtų sėkmingas

Atsibodo leisti atostogas miesto „džiunglėse“ ar mylimame, tačiau pabosti spėjusiame Lietuvos pajūryje? Metas „pakelti sparnus!“ Kelionėms lėktuvu šiuo metu yra labai palankus metas – WizzAir tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus atveria daug galimybių.

Kiekvienas dažnai skraidantis žmogus žino, kiek daug nepatogumų sukuria skrydžiai su persėdimais. Todėl visuomet rekomenduojama rinktis tiesioginius skrydžius į galutinį jūsų kelionės punktą. WizzAir siūlomi tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Londoną yra bene viena populiariausių krypčių Lietuvoje. Ir nors tai ne vienintelė aviabendrovė siūlanti skrydžius šia kryptimi, bet tikrai viena iš populiariausių.

WizzAir – viena iš dviejų Lietuvoje veiklą vykdančių bendrovių, galinti klientams pasiūlyti lėktuvų bilietų įvairioms kryptimis už itin nedideles kainas. Tiesa, reikia turėti galvoje, jog skrydžių kainos – kintantis skaičius: vieną dieną kaina dydžiu gali atbaidyti, o tuo tarpu rytoj – tapti net kelis kartus mažesnė. „Užkietėję“ keliautojai žino, jog geriausios kainos paieškai reikia skirti pakankamai laiko ir reguliariai sekti kainų pokyčius.

Lietuvos gyventojams palankus ir tas faktas, jog WizzAir tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus apima bene pačias populiariausias kelionių kryptis – Didžioji Britanija, Airija, Ispanija, Italija, Kipras, Izraelis, Norvegija, Švedija, Olandija, Prancūzija, Islandija, Vokietija, Gruzija, Ukraina. Į minėtas šalis tautiečiai keliauja tiek pailsėti, tiek ir darbo reikalais, o ir pastarųjų išsiilgę artimieji gali bet kada nuvykti jų aplankyti. Tiesioginiai skrydžiai sutaupo daug laiko ir yra neabejotinai patogūs – taške A į lėktuvą įsėdi, taške B – išlipi. Nereikia sukti galvą dėl laukiančių persėdimų: ar suspėsi, ar rasi reikiamus vartus, ar nekils problemų dėl bagažo ir panašiai.

Skrendant su konkrečia skrydžių bendrove, būtina iš anksto susipažinti su pastarosios nustatytomis skrydžio taisyklėmis ir reikalavimais. WizzAir tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus kainuoja mažiau nei daugumos kitų bendrovių siūlomi, tad, natūralu, gali būti taikomi tam tikri apribojimai. Būtina atkreipti dėmesį į:

  • kiek vienetų, kokio dydžio ir svorio nemokamas rankinis bagažas gali būti pasiimamas į saloną;
  • kiek vienetų, kokio svorio ir kokiais būdais gali būti užregistruojamas bagažas;
  • kokie daiktai draudžiami vežtis rankiniame, kokie – registruotame bagaže;
  • kokiu būdu užsakomi skrydžio bilietai;
  • kokios yra skrydžio užsakymo detalių keitimo ir bilietų grąžinimo sąlygos;
  • kokis kūdikių ir vaikų kelionės apmokėjimo sąlygos ir kainos;
  • kokie dokumentai reikalingi skrydžiui;
  • kaip atliekama registracija skrydžiui.

Susipažinimasis su minėtomis taisyklėmis ir pastarųjų laikymasis garantuoja sėkmingą kelionės pradžią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *